O naszych klockach

Klocki z literkami do nauki pisania (ortografii) i czytania (wymowy). Ułatwiają pracę dydaktyczną pozwalając przygotować rozmaite zabawy wspierające doskonalenie mowy oraz naukę czytania i pisania. Klocki są estetyczne i funkcjonalne. Świetnie sprawdzą się w środowisku szkolnym/przedszkolnym jak i domowym.

Pierwsze zabawy z klockami to zabawy konstrukcyjne. Dzieci układają budowle (wieże, zamki, labirynty). Uczą się koncentracji, rozwijają kreatywność. Starsze dzieci będą mogły zacząć nazywać litery, a z czasem budować wyrazy. Ba, z naszych klocków ułożycie nawet całe zdania!

 

 

Którą odmianę wybrać?

Nasze drewniane klocki produkujemy w kilku odmianach, dzięki czemu możesz dopasować je do swoich potrzeb. Odmiany różnią się sposobem wykonania, opakowaniem i ceną. 

  • Wypełnienie liter: Litery mogą być w całości wypełnione lub tylko obrysowane konturem, co możesz porównać na zdjęciach produktów. Litery wypełnione są bardzo eleganckie i czytelne, za to litery konturowe Twoje dziecko może samodzielnie pomalować na swój ulubiony kolor.
  • Rodzaj opakowania: Likocki możesz wybrać w dwóch opcjach opakowania. Pierwszą, podstawową formą jest tekturowe pudełko, w którym oprócz klocków znajduje się bawełniany worek. Drugą opcją jest elegancka, drewniana kasetka widoczna na zdjęciach produktów. Jeżeli planujesz kupić zabawkę na prezent, koniecznie wybierz odmianę z kasetką. Ale jeżeli chcesz kupić więcej zestawów do wspólnej zabawy, na przykład w przedszkolu, możesz wybrać odmiany bez kasetki. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl